25 ani împreună cu Dumneavoastră
(+373 22) 888-347
(+373 22) 735-558
crdm@ms.md

Posturi vacante

Politica IMSP Centrul Republican de Diagnosticare Medicală în domeniul resurselor umane are la bază recrutarea celor mai talentaţi profesionişti, susţinerea dezvoltării lor permanente şi motivarea loialităţii de durată a acestora.

În instituția noastră, meritul personal, spiritul de echipă, succesele şi buna cooperare vor fi întotdeauna binevenite. Ne asumăm întotdeauna răspunderea pentru ceea ce facem şi pentru deciziile pe care le luăm. Relaţia noastră cu oamenii este întemeiată pe încredere, sinceritate şi respect faţă de aceştia, dublate de cele mai înalte standarde profesionale care stau la baza raporturilor noastre cu pacienții noștri, cu comunitatea şi cu colegii noştri.

A N U N Ț U R I :

Data plasării anunțului: 28.04.2017

Denumirea funcțiilor vacante :
1. Medic-Urolog
2. Medic-Internist
3. Medic-Imagist Radiolog

Cerințe față de candidat:
- specialist cu categorie superioară;
- staj de muncă în domeniu nu mai mic de 10 ani.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul pe adresa: crdm@ms.md

DOAR PERSOANELE SELECTATE VOR FI CONTACTATE !

Data plasării anunțului: 06.04.2016

Specialist: IT Inginer

Descrierea jobului:
- întreținerea (diagnostic / mentenanță) a sistemelor de operare;
- întreținerea (diagnostic / mentenanță) a echipamentelor IT;
- suport tehnic în administrarea sistemelor informaționale instituționale;
- suport tehnic în administrarea rețelelor Intranet și Internet.

- studii superioare în domeniu IT;
- cunoașterea arhitecturii PC;
- cunoașterea limbii române;
- perseverență, deschidere spre noutate, dorință de a învăța;
- abilitate de a lucra în echipă;
- orientare spre îndeplinirea obiectivelor.

Avantaje de selectare pentru candidat:
- cunoașterea limbii engleze;
- abilități avansate de lucru cu calculatorul (îndeosebi aplicațiile Office: Word, Excel, PowerPoint);
- experiență de lucru cu servere;
- cunoașterea limbajelor de programare (dacă cunoașteți vă rugăm să le indicați pe toate);
- experiență de lucru cu ActiveDirectory (domeniu, politici etc.);
- experiență în administrarea echipamentelor de rețea;
- prezența certificatelor IT;
- inițiativă și spirit de observație;
- flexibilitate și deschidere pentru inovație;
- facultatea este obligatorie, dar și cei 7 ani de acasă;

Beneficii:
- Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv ambițios;
- Lucru în oficiu.

Program de lucru:
Luni - Vineri: 08:00 - 16:30 (30 minute pauză).

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul pe adresa: jobs@crdm.md